بایگانی نوشته‌ها


زمان درست تعویض صفحه کلاچ و نشانه های آن

زمان درست تعویض صفحه کلاچ و نشانه های آن

اگر به تازگی رانندگی را یاد گرفته اید، پیشنهاد میکنیم با دقت بیشتری از دنده استفاده کنید. در زمان هایی که نیاز نیست به دنده فشار نیاورید، زمان تعویض صفحه کلاچ را بشناسید و با دست کم نگرفتن آن ها آسیب بیشتری به خودروی خود وارد نکنید.

عمده‌ترین ایراد جلوبندی خودروها چیست؟

عمده‌ترین ایراد جلوبندی خودروها چیست؟

آسیب دیدن جلوبندی خودرو که از مهم‌ترین قسمت‌های فنی ماشین به شمار می‌رود, نقش تاثیرگذاری در کیفیت سواری خودرو ایفا خواهد کرد. جلوبندی ماشین نه تنها مانع از ورود ضربات بیرونی ناشی از ناهمواری‌های جاده به داخل کابین می‌شود، بلکه در کیفیت سواری خودروها نیز مؤثر است.
در اینجا سعی داریم با برخی از عمده‌ترین ایراد جلوبندی خودروها و عوامل آن‌ها را معرفی کنیم.

رایج‌ ترین خرابی‌ های خودرو

رایج‌ ترین خرابی‌ های خودرو

شناخت رایج‌ترین خرابی‌های خودرو می‌تواند به فرد فرصتی برای پیشگیری یا اقدام به موقع بدهد و از هزینه‌ی بیشتر جلوگیری کند.در اینجا می‌خواهیم با برخی از رایج‌ترین خرابی‌های خودرو آشنا شویم.

درباره‌ی نویسنده
  • مفتخریم که مراکز فوق تخصصی CNG خودرو رحمانی در شرق کشور توانسته است با کادری مجرب، کارآزموده سخت‌ترین عیوب خودروهای دوگانه‌سوز کارخانه و کارگاهی را بدون تعویض قطعات شناسایی و رفع نماید
همچنین مرکز فروش قطعات CNG خودرو رحمانی در شرق کشور توانسته است قطعات اصلی و با ضمانت را به مشتریان خود معرفی و از محبوبیت بین مشتریان خود بهره مند شود.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...