دسته‌بندی

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

امولاتور CNG پژویی

امولاتور CNG پژویی یکی از پیشرفته ترین قطعات در صنعت خودرو می باشد که در قسمت موتور خودروهای گاز سوز قرار می گیرد و از پاشش انژکتورها جلوگیری می کند و اینگونه بر عمر موتور خودروی شما افزوده می شود. امولاتور CNG پژویی به خاطر کیفیت و قیمت عالی که توسط ما عرضه می شود به تمامی نقاط مختلف با توجه به نیاز مشتری عرضه می شود. برای خرید مولاتور CNG پژویی می توانید همین اکنون به فروشگاه آنلاین ما مراجعه نمایید تا بهترین آمولاتور CNG پژویی را با قیمت استثنایی و با کیفیت عالی خریداری نمایید.

امولاتور CNG پژویی چیست؟

امولاتور وسیله ای است که هنگامی که موتور با سوخت گاز کار می کند از پاشیدن انژکتورها جلوگیری می کند و در در ECU خودرو از عملکرد آنها شبیه سازی می کند تا بدین طریق از روشن شدن چراغ عیب خودرو جلوگیری کند.

امولاتور یکی قطعه بسیار ساده می باشد که در خودرو قرار می گیرد و دارای تعداد زیادی انژکتور است که از مقاومت بالایی برخوردار هستند.آمولاتور CNG در خودروهایی که از سوخت گاز استفاده می کنند مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از این موارد پژوها می باشند. پژوهایی که دارای سوخت گازی هستند با استفاده از امولاتور CNG پژویی می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند و موتور آنها سالم بماند و دچار عیب نگردد.

کاربرد امولاتور CNG پژویی

در برخی از خودروهای مدرن، هنگامی که موتور روشن می شود، سطح سوخت بر اساس خوانش سنسور در باک سوخت تعیین می شود. سپس سطح سوخت توسط یک کامپیوتر بر اساس نتایج مصرف فعلی بنزین از زمان های تزریق گاز تنظیم می شود. در این حالت در حین کار با گاز، گیج گاز در خودرو افت سوخت را در باک نشان می دهد حتی اگر سوخت مصرف نشده باشد. هر بار که موتور با شبیه ساز امولاتور راه اندازی می شود، سطح سوخت به سطح واقعی باز می گردد.

ابعاد کوچک و محفظه هرمتیک امکان نصب دستگاه در نزدیکی مخزن گاز را فراهم می کند، جایی که شبیه ساز می تواند در معرض شرایط آب و هوایی قرار گیرد.

قیمت امولاتور پژو

قیمت امولاتور پژو بستگی به کیفیت ساخت امولاتور پژو دارد. در بازار انواع مختلفی از امولاتور CNG پژویی به فروش می رسد اما آیا همه آنها از یک کیفیت برخوردار هستند؟ خیر

در فروشگاه آنلاین ما برای اینکه مشتری راحت بتواند این محصول را به دست آورد ما امولاتور CNG پژویی با قیمت استثنایی و با کیفیت عالی ارائه می دهیم تا شما بتوانید به راحتی بتوانند به آن دسترسی پیدا کنید. 

ثبت سفارش و خرید امولاتور CNG پژویی

امولاتور CNG پژویی جزء محصولات پر طرفداری می باشد که مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. این محصول به خاطر کیفیت عالی و قیمت ارزانش به تمامی نقاط عرضه می شود. فقط کافی است که شما سفارش خود را به هر میزان که بخواهید ثبت نمایید تا در مدت زمان کمی آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. برای خرید آنلاین امولاتور پژو می توانید از همین جا اقدام نمایید تا محصول با کیفیت را خریداری نمایید.

دسته‌بندی