ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

ریل سوخت

اگر مایل هستید که بدانید ریل سوخت چیست و اطلاعات مفیدی در این باره کسب کنید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید. لازم به ذکر است که ریل سوخت یا همان کانال سوخت در فضای داخلی منیفولد در قسمت سر سیلندر قرار می گیرد و قطعات دیگری هم چون انژکتور و یا حتی رگلاتور در برهی مدل ها به آن متصل می شوند.  باید خدمتتان عرض کنیم که این ریل ها معمول از جنس پلاستیکو یا فلز هستند و همان گونه که می دانید در خودرو های انژکتوری نصب می شوند.

 نکته ی خیلی مهمی که در رابطه با این ریل ها وجود دارد این است که اگر در آن ها نشتی مشاهده کردید به هیچ عنوان به آن پیچ های نگهدارنده ی لوله ورودی و برگشت سوخت را دست کاری نکنید و آن ها را باز و بسته و یا حتی سفت نکنید. در چنین مواقعی بهترین کار تعویض تن قطعه است در غیر این صورت ممکن است زیان های بیش تری به بار بیاید. ما در بخش های بعد به مدل های مختلف ریل سوخت می پردازیم پس با ما همراه باشید. 

ریل سوخت AEB

 بعد از سالها تلاش در بخش CNG بالاخره سیستم های میکسری و قدیمی کنار رفتند و جای خود را به سیستم های انژکتوری دادند. در این سیستم ها سوزن ها انواع گوناگونی دارند و موظف هستند که پاشش گاز را در هر سیلندر انجام دهند‌. این نازل به طور ثابت روی منیفولد نصب می شود و آن وقت است که CNGهای ریل سوخت ماتریکس رد شده و به عنوان سوخت خودرو استفاده می شود. 

قیمت ریل سوخت چه قدر است؟ 

لازم به ذکر است که در تعیین قیمت هر وسیله ای عواملی که در ساخت آن دخیل هستند می توانند قیمت نهایی را بالا و پایین کنند و ریل سوخت نیز از این قاعده مستثنی نیست. مواد اولیه و کیفیتی که دارند، شرکت سازنده و نوسانات بازار از جمله مواردی هستند که موجب می شوند ما قیمت های مختلفی برای ریل سوخت مشاهده کنیم به همین دلیل ما در این بخش نمی توانیم یک قیمت مشخص به شما اعلام کنیم اما شما می توانید در کنار محصولات قیمت آن ها را مشاهده کنید و یا این که با کارشناس های تماس بگیرید تا آن ها جدید ترین قیمت ها را خدمت شما عرض کنند.

خرید ریل سوخت 

در گذشته نه چندان دور افراد برای خرید یک وسیله ی کوچک و جزئی نیز مجبور بودند که ساعت ها وقت و انرژی خود را در بازار و فروشگاه های مختلف هدر دهند اما این روز ها خوشبختانه با فروشگاه های آنلاین دیگر لازم نیست از خانه خارج شوید و می توانید در یک ثانیه خرید خود را ثبت کنید. اگر قصد خرید ریل سوخت را دارید می توانید همین حالا و از طریق همین سایت اقدام به خرید کنید. تنها کافی است ریل سوخت را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.