ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

رگلاتور شهاب

امروز قرار است که به طور مفصل درباره رگلاتور شهاب با یک دیگر صحبت کنیم و بررسی کنیم که قیمت رگلاتور شهاب ال پی چی چه قدر است پس ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.  لازم به ذکر است که رگلاتور قطعه لی است که معمولا در خودرو های دوگانه سوز در بخش سی ان جی به کار می رود و موجب کنترل و هم چنین تنظیم فشار گاز های داخل ماشین می شود. در واقع می توان گفت که این قطعه فشار بالایی که تولید می شود را به فشار پایینی که قابل استفاده در خودرو باشد تبدیل می کند پس نقش بسیار مهمی در خودرو دارد. از آن جایی که ممکن است هر قطعه ای بعد از مدتی استفاده مستهلک و دچار مشکل شود پس رگلاتور ها نیز می توانند بعد از مدتی کار کردن معیوب شوند. ما در ادامه به نشانه های خرابی این قطعه خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید. 

خارج شدن دود سیاه از اگزوز 

باید خدمتتان عرض کنیم که خارج شدن دود سیاه از اگزوز نشان دهنده ی سوختن زیاد گاز و احتراق زیاد موتور است و فقط یک تعمیر کار ماهر و حرفه ای باید آن را چک کند تا از آن مطمئن شود. 

رگلاتور شهاب

  • سوخت ناقص 

یکی دیگر از رایج ترین نشانه های خرابی رگلاتور شتاب ضعیف ماشین، عملکرد بد موتور و هم‌ چنین بالا رفتن مصرف سوخت خودرو است. این موارد موجب خرابی رگلاتور می شوند و سوخت نا مطلوب و نا مناسب را با هوا مخلوط می کند. دقت کنید که هر گونه کوتاهی و سهل انگاری در عیب یابی این قطعه منجر به خرابی قطعات دیگر می شود .

  • روشن نشدن موتور

یکی دیگر نشانه های بارز خرابی رگلاتور روشن نشدن موتور است؛ شایان به ذکر است که رگلاتور موظف است اندازه مناسب سوخت را تامین کند و اگر این قطعه خراب شود و نتواند سوخت کافی را برساند آن وقت است که فرآیند احتراق به درستی انجام نمی شود و حتی اگر موتور روشن شود نیز بعد از چند دقیقه خاموش می شود. 

  • بنزین در شیلنگ خلا 

باید به این نکته اشاره کنیم که شیلنگ خلا به طور مستقیم به رگلاتور وصل است و همان گونه که می توانید حدس بزنید که مشکل در شیلنگ می تواند جریان را مختل کند تنها راه برای مطمئن شدن از این مشکل این است که شیلنگ را جدا و بررسی کنید. دقت کنید که حتما باید به بیرون چکیدن بنزین از لوله خروجی حواستان باشد .

  • خروج بنزین از اگزوز 

اگر بنزین از لوله اگزوز خارج شود ممکن است رگلاتور خراب شده باشد. چنان چه نشتی بنزین داشته باشید ممکن است فعالیت موتور خودروتان به اندازه کافی نباشد پس حتما اگزوز خودرو را تست کنید. 

رگلاتور شهاب

قیمت رگلاتور شهاب ال پی جی 

در رابطه با قیمت رگلاتور شهاب ال پی جی باید خدمتتان عرض کنیم که قیمت این قطعات به عوامل زیادی بستگی دارد ؛ برای مثال کیفیت رگلاتور و برندی که دارد. علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که برای بررسی قیمت می توانید به طور روزانه سایت را چک کنید و از قیمت روز آن مطلع شوید. 

خرید رگلاتور cng شهاب 

چنان چه قصد خرید رگلاتور cng  شهاب را دارید می توانید همین حالا و از طریق تلفن همراه خود و همین سایت اقدام کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن خرید خود را ثبت کنید و هر کجای ایران که هستید قطعه ی مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید و در هزینه ی رفت و آمد خود صرفه جویی می کنید  و از دست رفتن انرژی تان نیز جلوگیری می کنید.

دسته‌بندی