کیت Flashlube در استرالیا با بالاترین استانداردها ساخته می شوند و از آخرین فناوری استفاده می کنند تا محصولات با کیفیتی را به شما ارائه دهند که فراتر از انتظارات شما طراحی شده اند.

Flashlube یک افزودنی با فرمولاسیون خاص خودرو است برای خودروهای دوگانه سوز که برای محافظت از سوپاپ‌ها و صندلی‌های سوپاپ موتور روی گاز CNG و LPG طراحی شده است. این به طور خاص برای کاهش فرورفتگی صندلی سوپاپ، که می تواند در موتورهایی که از سوخت بدون سرب و همچنین سوخت گاز استفاده می کنند، ایجاد شود.

فرورفتگی صندلی سوپاپ یک مشکل رایج در موتورهای قدیمی است که برای کار با بنزین سرب و خودروهای دوگانه سوز طراحی شده بودند، که حاوی مواد شیمیایی است که به روغن کاری سوپاپ ها و صندلی سوپاپ ها کمک می کند. 

هنگامی که سوخت سرب به تدریج از بین رفت، بسیاری از موتورها شروع به افزایش سایش در سوپاپ ها و صندلی سوپاپ ها کردند که منجر به کاهش عملکرد و تعمیرات بالقوه پرهزینه شد.

فلاش لوب با افزودن یک لایه روان کننده به نشیمنگاه سوپاپ کار می کند که به کاهش سایش ناشی از تماس مکرر بین شیر و نشیمنگاه سوپاپ کمک می کند. این می تواند عمر سوپاپ ها و صندلی های سوپاپ موتور را افزایش دهد و عملکرد و بهره وری سوخت را بهبود بخشد.

Flashlube در طیف وسیعی از فرمول‌ها، از جمله افزودنی‌های غلیظی که می‌توانند مستقیماً به روغن موتور اضافه شوند، و همچنین نسخه‌های از پیش مخلوط شده که می‌توانند مستقیماً به مخزن سوخت اضافه شوند، موجود است. معمولاً در موتورهای با کارایی بالا و همچنین در موتورهای قدیمی و جدید که برای کار با سیستم دوگانه سوز طراحی شده اند استفاده می شود.

این سیستم نیاز صد در صدی برای تمامی خودروهای دوگانه سوز کارگاهی و کارخانه ای می باشد.


جهت کیت اصلی می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید