ایسیو ساکس 500 اصلی (فابریک کارخانه)

sax500 ECU CNG

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • شرکت سازنده: VALEO
فروشنده
آماده ارسال (ارسال رایگان)
ناموجود
4,750,000
23%
3,688,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
دانلود مستقیم نرم‌افزار اندروید «سی‌ان‌جی کیت»

ایسیو ساکس 500 یا SAX500 اصلی فابریک پژو، استوک تست شده می باشد و روی خودرو درحال کار بوده است. سی ان جی کیت بهترین محصولات را گلچین و پس از بررسی و تست برای مشتریان خود ارسال میکند.

محصولات مرتبط

ایسیو ساکس (ISO SAKS) یک استاندارد بین‌المللی در صنعت خودرو است که توسط سازمان بین‌المللی استانداردسازی (ISO) تعیین و تنظیم می‌شود. "SAKS" مخفف عبارت "سازگاری خودروها با سرعت" است که به معنای توانایی یک خودرو برای مطابقت با سرعت‌های مختلف در جاده‌ها و شرایط مختلف را می‌دهد. 

این استاندارد برای ارزیابی و تعیین استانداردهای ایمنی و سازگاری خودروها با سرعت‌های مختلف و در شرایط مختلف طراحی شده است. استاندارد ISO SAKS شامل مجموعه ای از آزمون‌ها و معیارهای مشخصی است که به طور کلی به خودروهای جاده‌ای در خصوص پایداری، رفتار در جاده‌های خشک و مرطوب، سیستم‌های ترمز، تعلیق، ثبات دینامیکی و سیستم‌های رانندگی هوشمند مرتبط است.

به طور کلی، استاندارد ایسیو ساکس (ISO SAKS) به تولیدکنندگان خودرو کمک می‌کند تا خودروهایی را طراحی و ساخت نمایند که در طول عمر خود، با سرعت‌های مختلف و در شرایط مختلف به طور ایمن و پایدار عمل کنند.

کاربرد های ایسیو ساکس

ایسیو ساکس (ISO SAKS) استانداردی است که در صنعت خودرو به کار می‌رود و دارای کاربردهای متعددی است. برخی از کاربردهای اصلی آن عبارتند از:

  • تضمین ایمنی خودروها: با اجرای آزمون‌ها و رعایت معیارهای تعیین شده توسط ISO SAKS، ایمنی خودروها در شرایط مختلف و با سرعت‌های مختلف تضمین می‌شود. این استاندارد به تولیدکنندگان خودرو کمک می‌کند تا خودروهایی را طراحی و ساخت نمایند که در طول عمر خود به طور ایمن عمل کرده و ریسک‌های حادثه‌ای را کاهش دهند.
  • ارزیابی عملکرد خودروها: استفاده از استاندارد ISO SAKS به سازمان‌ها و مؤسسات مربوطه کمک می‌کند تا عملکرد خودروها را در شرایط و سرعت‌های مختلف ارزیابی نمایند. این ارزیابی شامل آزمون‌های مختلفی است که به رفتار خودرو در جاده‌های خشک و مرطوب، پایداری، سیستم‌های ترمز و سیستم‌های رانندگی هوشمند مربوط می‌شود.
  • بهبود کیفیت و عملکرد خودروها: اجرای استاندارد ISO SAKS توسط تولیدکنندگان خودرو بهبود کیفیت و عملکرد خودروها را تضمین می‌کند. با رعایت معیارهای تعیین شده در این استاندارد، تولیدکنندگان می‌توانند خودروهایی با قابلیت پاسخگویی بهتر در شرایط مختلف و سرعت‌های مختلف تولید کنند.

قیمت ایسیو ساکس به چه چیزهایی بستگی دارد 

ایسیو ساکس (ISO SAKS) یک استاندارد بین‌المللی است و به طور مستقیم قیمتی ندارد. قیمت‌گذاری در مورد استانداردها براساس سیاست‌ها و رویه‌های مربوطه هر سازمان استانداردسازی یا منطقه وابسته به آن مشخص می‌شود.

در عموم، دریافت و استفاده از استانداردها می‌تواند به صورت زیر باشد:

  • خرید استاندارد: شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد می‌توانند استانداردها را از منابع رسمی خریداری کنند. قیمت خرید استاندارد ممکن است بر اساس نوع استاندارد، ناشر، سطح دسترسی (مانند پرینت، الکترونیکی و غیره) و نوع استفاده متفاوت باشد.
  • عضویت در سازمان‌های استانداردسازی: برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها عضو سازمان‌های استانداردسازی می‌شوند و به عنوان قسمتی از عضویت، دسترسی به استانداردها و طیف گسترده‌ای از سرویس‌های مربوطه را می‌توانند داشته باشند. هزینه عضویت در این سازمان‌ها به عنوان هزینه تعیین می‌شود.
شرکت سازنده
VALEO
امید

برا ال ۹۰ هم میشه ؟یا مال پژو هست؟

434 روز پیش ارسال پاسخ
فنی مهندسی رحمانی

سلام وقت بخیر
این مدل مربوط به پژو هست، نمونه L90 داخل سایت موجود هست، بخش جستجو سایت بیابید

431 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...