با نصب سیستم بهسوز گاز "GCI" بر روی خودروهای دوگانه سوز دیگر نگران مشکلات استفاده از سوخت CNG نباشید. 

این سیستم که به تأیید مرکز تحقیقات محصولات جدید ایران خودرو، برای اولین بار در ایران و جهان ساخته شده است توسط محققان ایرانی در سال 1388 طراحی و در سال 1391به تولید انبوه رسیده است.

جهت خرید محصول اینجا کلیک کنید.

. نتایج بدست آمده بصورت تجربی و با نصب این سیستم بر روی 18 خودروی عمومی و وانت بار (شامل خودروهای پژو 405، پژو پارس، سمند، وانت پیکان، وانت مزدا و نیسان) در استان قم و مازندران و کارکرد آنها طی بیش از دو سال که هر کدام از آنها حدود 300 تا 400 هزار کیلومتر را با استفاده از این سیستم پیموده اند و جالب توجه این که به واسطه مزیت های سیستم، کمترین زمان را به مصرف بنزین اختصاص داده اند. 

از ویژگیهای مهم سیستم بهسوزگاز قابل نصب بر روی کلیه خودروهای گازسوز اعم از کارگاهی و کارخانه ای و همچنین بر روی انواع خودرو اعم از کاربراتور و انژکتور می باشد.

 مهمترین مزایای نصب این سیستم بر روی خودروهای دوگانه سوز : . 1. عدم استهلاک موتور خودرو در اثر استفاده از سوخت CNG و درنتیجه حذف هزینه سنگین تعمیرات. 2. جلوگیری از هدر رفت 10 تا 15% اضافه مصرف سوخت (اعم از بنزین و (CNG بواسطه استهلاک موتور. 3. کاهش مصرف سوخت CNG به میزان متوسط 15 درصد . 4. افزایش قدرت و شتاب خودرو به میزان متوسط 20 درصد . 5. استفاده تمام وقت از کولر خودرو در زمان مصرف CNG . 

مکانیزم این سیستم به این صورت است که در زمان مصرف CNG، سیستم بصورت خودکار در مدار قرار گرفته و دستگاه یک مکمل با فرمولاسیون خاص را -متناسب با سرعت خودرو و قدرت موتور بر حسب اسب بخار- به موتور هدایت می کند. میزان مصرف مکمل بطور متوسط یک لیتر در 3000 کیلومتر است. 

مکمل بهسوزگاز مورد استفاده در این سیستم همان مکمل های CNG رایج در بازار نیست. 

فرمولاسیون خاص مکمل بهسوز گاز، پس از 2 سال تحقیق و بررسی در آزمایشگاه یک شرکت تولید روغن موتور بدست آمده است. سیستم بهسوز گاز "GCI" در پنجمین کنفرانس بین المللی صنعت CNG ارائه شده و مورد استقبال کارشناسان این صنعت قرار گرفته است و همچنین به تأیید کارشناسان مرکز رشد دانشگاه قم نیز رسیده است.

 فروشگاه اینترنتی محصول به صورت عمده و جزئی با ارائه برگ گارانتی محصول: CNGkit.ir